Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

1 października 2019r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci Gminy Rozprza w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH ROZPRZA 2019.

Dyrektorem szkoły jest mgr Małgorzata Pokora, a opiekunami drużyn: mgr Monika Studziżur i mgr Dariusz Pokora.

Nasze reprezentacje po zaciętej walce w kategorii IV-VI wyalczyły: dziewczęta IV miejsce, a chłopcy I miejsce i prawo do reprezentowania naszej gminy na zawodach powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowały: Andryszkiewicz Weronika, Gronowska Aleksandra, Hamczyk Lucy, Zdziarska Zuzanna, Cerwińaka Martyna, Krasoń Maja, Kowalska Karolina, Tarnowska Julia i Żebrowska Amelia.

Naszą szkołę reprezentowali:  Cisowski Dawid, Antczak Karol, Hajniak Wiktor, Piątek Bartosz, Tarnowski Kacper, Przycki Adam, Serafin Krystian, Święconek Mikołaj i Tarnowski Kamil.

Opiekunowie drużyn: mgr Monika Studziżur i mgr Dariusz Pokora.

Nasze reprezentacje po zaciętej walce w kategorii kl. VII - VIII wywalczyły: dziewczęta IV miejsce i chłopcy IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Hebda Katarzyna, Kałużna Maja, Pełka Magdalena, Salamon Klaudia, Wesołowska Amelia, Wijas Izabela, Jeż Aleksandra, Kielanowska Gabriela i Serafin Daria.

Naszą szkołę reprezentowali: Warakomski Jarosław, Filocha Miłosz, Gniewaszewski Igor, Przycki Piotr, Rozpiątkowski Piotr, Szmalec Mateusz, Roksela Krystian i Wędzonka Wiktor.