INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W poniedziałek, 1 września 2014 roku, uczniowie powrócili z wakacji, aby wraz z koleżankami i kolegami rozpocząć nowy rok szkolny.

Niestety wakacje skończyły się! Pierwszego września nasza szkoła znów wypełniła się uczniami.

Pani dyrektor Małgorzata Pokora powitała  gorąco wszystkich uczniów, szczególnie najmłodszych -  5 – letnich – z klas zerowych oraz  6- i 7-letnich rozpoczynających edukację w klasach pierwszych.

Odbyła się uroczysta msza święta odprawiona w intencji wszystkich 188 uczniów naszej szkoły, pracowników szkoły oraz rodziców.

Pani dyrektor wręczyła nagrodę uczennicy klasy V - Annie Rębelińskiej, której list został zakwalifikowany do finału w ramach akcji i  konkursu "LISTY DLA ZIEMI". Dyplom z podziękowaniami otrzytmała również szkoła.

Następnie uczniowie udali się do klas ze swymi wychowawcami.

Wychowawcy: klasa 0a (sześciolatki) - p. Monika Studziżur, klasa 0b (pięciolatkia) - p. Paulina Szulc, klasa I a - p. Ewa Miłak, klasa I b - p. Romana Matusik, klasa IIa - p. Ewa Górecka, klasa IIb - p. Maria Owczarek, klasa III - p. Zofia Młodawska - Imiela, klasa IV a - p. Grażyna Lewińska, klasa IV b - p. Kamila Drążczyk, klasa V - p. Marta Kulik, klasa VI - p. Dariusz Pokora.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, szóstek i złotych medali !!!