UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W poniedziałek, 3 września 2018 roku, uczniowie powrócili z wakacji, aby wraz z koleżankami i kolegami rozpocząć nowy rok szkolny.

Odbyła się uroczysta msza święta odprawiona w intencji wszystkich uczniów naszej szkoły, pracowników szkoły oraz rodziców.

Pani dyrektor Małgorzata Pokora powitała serdecznie wszystkich zgromadzonych na uroczystości, przedstawiła wychowawców klas, nowych nauczycieli i poinformowała o zmianach, jakie czekają nas w tym roku. Po oficjalnej części rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się w swoich salach lekcyjnych, gdzie zapoznani zostali z planami zajęć lekcyjnych oraz organizacją roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się do klas ze swymi wychowawcami.

Wychowawcy: klasa 0 - p. Dominika Muszelik, klasa I – p. Zofia Młodawska - Imiela, klasa IIa - p. Ewa Miłak, klasa IIb - p. Romana Matusik klasa, III - p. Maria Owczarek, klasa IV – p. Agnieszka Ziemska, klasa V - p. Ilona Jaworska, klasa VIa - p. Marta Kulik, klasa VIb - p. Rafał Marciniak, klasa VII - p. Anna Mazerant, klasa VIII a - p. Grażyna Lewińska, klasa VIII b - p. Kamila Drążczyk.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia i samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym !!!