menuankieta

Jak spędzasz wolny czas?

Pokaż wyniki
ankieta konieckalendarium
Wtorek, 2017-08-22
Imieniny:
Cezarego, Marii
statystyki
  • Odwiedziło nas: 422370 osób
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!! dni
Logo BIP

ROK SZKOLNY 2012/2013

Jesteś tu: » Strona startowa » PODZIĘKOWANIA » ROK SZKOLNY 2012/2013

  ZA ZAKUP MAP PRZYRODNICZYCH I HISTORYCZNYCH Z WYDAWNICTWA PIĘTKA:

SPONSOROM:

1.      P.P.U. “ MODRZEW “

NORBERT PRZEDASZEK

72-310 PŁOTY  UL. ŻWIRKI I WIGURY 11

 

2.      ANNA JASTRZĘBSKA

31-548 KRAKÓW  AL. POKOJU 23 m 1

 

3.      CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH

EMILIA KOSTERA

63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI  UL. WOLNOŚCI 34

 

4.      “ MARIA “ HUBERT ŻYŁA

05-270 MARKI  UL. ZAJĄCZKA 49 B

 

5.      ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH

JANUSZ NOWAK

26-110 SKARŻYSKO – KAMIENNA  UL. ARMII KRAJOWEJ 8/30

 

6.      MACIEJ FINKE

00-130 WARSZAWA  UL. GRANICZNA 4/1520

 

7.      “ DEK – ZEN “ ZENON KOCHANOWICZ

81-802 WARSZAWA  UL. MARYNACKA 67/3

 

8.      KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

ME. HUBERT KRZCIUK

25-553 KIELCE  UL. KLONOWA 55 A

 

9.      ZBIGNIEW SIEDUSZEWSKI “ UNITRON “

26-601 LUBLIN  UL. BALLADYNY 20

 

10.  EUGENIUSZ DOWBUSZ

75-384 KOSZALIN  UL. SIEROCIŃSKIEGO 7

 

11.  RESTAURACJA “ CARMEN “

MAŁGORZATA DZIEMBOR

72-500 MIĘDZYZDROJE  PL. NEPTUNA 6

 

12.  ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH “ INSTAB “

ANDRZEJ BLAZIAK

87-100 TORUŃ  UL. WITOSA 2C/32

 

13.  INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

DR KRZYSZTOF FILIPEK

41-200 SOSNOWIEC  UL. JAŚMINOWA 2 A

 

14.  SPECJALISTYCZNE USŁUGI BUDOWLANE BUD – RAJ

RAJMUND GAWLIK

20-454 LUBLIN  UL. STAFFA 36

 

15.  GENERAL LOGISTICS SP.Z O.O.

JANUSZ CIMOCH

97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI  UL. ZAWIŁA 22

 

16.  TARTAK USŁUGOWY  ANTONI PYRZ

33-734 KASINKA MAŁA  KASINKA MAŁA 63

 

17.  MARCIN PIEKARZ

32-600 OŚWIĘCIM  UL. ZAGRODOWA 31/6

 

18.  POŚREDNICTWO SPRZEDAŻY ZWIERZĄT

EUGENIUSZ SINACKI

87-300 BRODNICA  UL. WYSPIAŃSKIEGO 19/24

 

19.  “ LEŚ “ ŚCISŁO LESZEK

25-604 KIELCE  UL. SZKOLNA 37/14

 

20.  DR ROMAN BURDA

25-016 KIELCE  SZYDŁÓWEK GÓRNY 1 C

 

21.  USŁUGI GEODEZYJNE

KRZYSZTOF DZIEDZIC

91-360 ŁÓDŹ  UL. MALACHITOWA 20

 

22.  “ MK “ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE

MAŁGORZATA KMIEĆ

25-565 KIELCE  UL. MAGAZYNOWA 4

 

23.  F.H.U. STANISŁAW GŁOWACZ

7-215 PARSZÓW – WĄCHOCK  ZŁOTOGLIN 66

 

24.  KANCELARIA NOTARIALNA

KAZIMIERZ KARCIARZ

62-300 WRZEŚNIA  UL. JANA PAWŁA II 32

 

 

 

 

   ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC W PRZEPROWADZENIU FESTYNU ZDROWIA tzn. PRZYGOTOWANIU POTRAW DO DEGUSTACJI DLA KOŁA PRZYRODNICZO - EKOLOGICZNEGO

RODZICOM:

  • p. I. Sosnowskiej
  • p. E. Wachnik

ZA DAROWIZNY NA NAGŁOŚNIENIE SALI  GIMNASTYCZNEJ WPŁACONE NA KONTO SZKOŁY:

SPONSOROM:

  • RADA RODZICÓW SP STRASZÓW
  • WÓJT  I  RADA GMINY  W  ROZPRZY
  • "WENUS" JOANNA DUKOWSKA - ROZPRZA
  • BEATA i TOMASZ ŚMIAŁOWSCY - ŁOCHYŃSKO
  • BARBARA NOWAKOWSKA - ROZPRZA
  • ANETTA i ADAM SZULC - ROLBUD ROZPRZA
  • EWA PARAS - ROZPRZA

ZA SFINANSOWANIE ZAKUPU POMOCY

W FORMIE KSIĄŻEK PEDAGOGICZNYCH DO INDYWIDUALIZACJI PRACY Z UCZNIAMI

SPONSOROM:

 

  • p. RYSZARDOWI PAWLIKOWI  - Zakład Usług Budowlanych, Straszów
  • p. ELŻBIECIE ANTOSIK - Łazy Duże
  • p. MARCIE ŁĘGOWIAK - All- Bud FHU, Wroników

 

 ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC W PRZEPROWADZENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W KLASACH ZEROWYCH POŚWIĘCONYCH ZAWODOWI - KRAWCOWEJ ORAZ USZYCIE DLA 51 UCZNIÓW PAMIĄTKOWYCH PRZYTULANEK

 

  • p. ILONIE SALAMON -  Straszów

 

  • ZA SFINANSOWANIE BILETÓW DO TEATRU MUZYCZNEGO W ŁODZI DLA 50 UCZNIÓW, KTÓRZY OSIĄGNĘLI WSPANIAŁE I BARDZO DOBRE WYNIKI W NAUCE W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
  • Panu Wacławowi Grzybowskiemu (synowi patronki naszej szkoły i wychowankowi tejże szkoły)

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl