Niedziela, 2017-10-22
Haliszki, Lody

ROK SZKOLNY 2013/2014

Jesteś tu: » Strona startowa » PODZIĘKOWANIA » ROK SZKOLNY 2013/2014

ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC DLA NASZEJ SZKOŁY W POSTACI USZYCIA I PRZEKAZANIA FIRANEK DO KLASY ZEROWEJ W POMIESZCZENIACH PO BIBLIOTECE.

• p. ILONIE SALAMON -  Straszów

ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC DLA NASZEJ SZKOŁY W POSTACI WYKONANIA MASKOWANIA I JEGO MONTAŻU NA SUFICIE POMIĘDZY ANEKSEM JADALNYM A KORYTARZEM.

• p. ANDRZEJOWI ROZPIĄTKOWSKIEMU -  Łazy Duże

We worek, 8 lipca 2014r. grupa 30 uczniów głównie ze Szkoły Podstawowej im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie wraz z opiekunami: panią Moniką Studziżur i panem Rafałem Marciniakiem, pod kierownictwem pani Marianny Miszteli wyruszyła na obóz wędrowny organizowany przez szkołę(już po raz 19) trasą: Wrocław – Lubachów – Wałbrzych - Polanica Zdrój.

Autokar, którym wyruszyli uczniowie w podróż, został bardzo skrupulatnie sprawdzony w miejscu zbiórki uczniów – przed szkołą –  przez policjantów z wydziału ruchu drogowego w Piotrkowie Trybunalskim.

O godz. 11 rozpoczęła się wędrująca przygoda uczniów m.in. dzięki darczyńcom, którzy chętnie w postaci darów rzeczowych wsparli przygotowania do wakacyjnego wypoczynku naszych uczniów. Dziękujemy :

FHPU PIOTROMEX Piotr Sierant ul. Fabryczna 1/3 Piotrków tryb. 97-300 Piotrków Tryb.
HURTOWNIA RYBNA Marta Drozdek ul. Fabryczna 1/3 Piotrków tryb. 97-300 Piotrków Tryb.
PPHU KRA S.J. Monika Sitek, Aneta Bruzda ul. Nowowiejska  14  97-300 Piotrków Tryb.
PPHU WIN-PIW BIS Ireneusz Auguścik ul. Spacerowa 2 97-570 Przedbórz
Piekarnia Anna Karp ul. Częstochowska 4 Niechcice 97-340 Rozprza
MEGAPOL HASiP Karzimierz Grzankowski ul.  Kostromska 48c  97-300 Piotrków Tryb.