Poniedziałek, 2018-11-12
Konrada, Renaty

100 - LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Jesteś tu: » Strona startowa » 100 - LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z OBCHODAMI  100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

W SZKOLE PODSTAWOWEJ im. ZOFII GRZYBOWSKIEJ w STRASZOWIE

Lp.

Tytuł działania

1.

Niepodległość w  liczbach - turniej matematyczny

15.05.2018r.

3.

I Powiatowy rajd PTSM w Straszowie  pod hasłem „Czy w Straszowie straszy?” z konkursem historycznym o tematyce niepodległościowej i grą terenową

wrzesień 2018r.

4.

Świetlicowy konkurs plastyczny „Z niepodległością w tle...”

październik 2018r.

5.

Uroczysty apel w rocznicę 11 listopada połączony z koncertem pieśni patriotycznych

9.11.2018r.

6.

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną o drodze Polski do niepodległości w 1918r.

wrzesień/ październik 2018r.

7.

Szkolne czytanie tekstów patriotycznych na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

listopad 2018r.

Oprócz działań zaplanowanych do realizacji w szkole nasi uczniowie będą uczestniczyć w konkursach i działaniach proponowanych przez inne placówki i organizacje.

Ogólnopolskie obchody i kalendarz oficjalnych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości na stronie:

Zapraszamy do przeczytania informacji z udziału naszych uczniów w różnych działaniach:

Przeczytaj także