menuankieta

Jak spędzasz wolny czas?

Pokaż wyniki
ankieta konieckalendarium
Niedziela, 2018-02-18
Imieniny:
Konstancji, Krystiana
statystyki
  • Odwiedziło nas: 454230 osób
  • Do końca roku: 316 dni
  • Do wakacji: 124 dni
Logo BIP

Apel - podsumowanie pracy szkoły w pierwszej części roku szkolnego 2017-2018

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Apel - podsumowanie pracy szkoły w pierwszej części roku szkolnego 2017-2018

Apel - podsumowanie pracy szkoły w pierwszej części roku szkolnego 2017-2018

wzorowi kl. I - III

 25 stycznia 2018 roku odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w pierwszej części roku 2017/2018 

Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w pierwszej części roku szkolnego 2017/2018, wystapili najkulturalniejsi za miesiąc styczeń, najlepsi czytelnicy w bibliotece szkolnej z każdej klasy.

Pani Dyrektor ogłosiła również, że 50 uczniów z klas IV - VII, którzy osiągneli bardzo dobre i dobre wyniki w nauce w nagrodę, podczas ferii zimowych pojedzie do Łodzi - do Planetarium i Centrum Nauki i Techniki EC1. Bilety dla uczniów ufundował  pan Wacław  Grzybowski, a przejazd do Łodzi i przewodnika po nowym dworcu Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy!!

 

NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE W PIERWSZEJ  CZĘŚCI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 UZYSKALI:

 

KLASA I a

  1.  Jeż Bartosz
  2.   Grela Kornelia

KLASA I b

  1. Drążczyk Julia
  2. Jabłoński Piotr
  3. Marciniak Antonina
  4. Kędra Jowita
  5. Macherowski Oliwier
  6. Wieczorek Barbara

 

KLASA II

  1.  Żebrowska Amelia 

KLASA III

  1. Andryszkiewicz Weronika
  2. Cisowski Dawid
  3. Czerwińska Martyna
  4. Sosnowski Jakub
  5. Szwejkowska Maria
  6. Warakomski Kacper
  7. Zdziarska  Zuzanna

 

KLASA IV

  1. Zdziarska Marta – 4,83
  2. Zielińska Monika – 4,75
  3. Staszewska Nikola – 4,73
  4. Rytych Michał – 4,64
  5. Krasoń Maja – 4,58
  6. Piątek Bartosz – 4,58
  7. Hajniak Wiktor – 4,50
  8. Jachymczak Nikola – 4,50

KLASA V a

  1. Jeż Aleksandra – 5,00
  2. Krasoń Julia – 4,45

KLASA V b

  1. Mazerant  Maja – 5,09
  2. Pełka Magdalena – 4,91
  3. Wesołowska Amelia – 4,82
  4. Hebda Katarzyna – 4,73
  5. Gronowska Aleksandra – 4,55

KLASA VI

  1. Gniewaszewski Igor – 4,83
  2. Rozpiątkowski Piotr – 4,5

KLASA VII a

  1. Kędra Mirella – 4,86

KLASA VII b

  1. Leśniewski Mateusz -  5,07
  2. Wieczorek Dominika–5,07
  3. Krak  Wiktoria  – 5,0
  4. Kulik Aleksandra – 5,0
  5. Czerwińska  Oliwia– 4,79
  6. Drążczyk Bartosz  - 4,5

 

wzorowi kl. IV - VII

czytelnictwo

Opracowanie: szkolnastrona.pl