Poniedziałek, 2018-08-20
Bernarda, Sabiny
  • Do wakacji: -59 dni

XVI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI NOWA WIEŚ 2018

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » XVI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI NOWA WIEŚ 2018

XVI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI NOWA WIEŚ 2018

27.04.2018 roku w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbył się XVI GMINNY FESTIWAL PIOSENKI, w którym nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów naszej szkoły.

W tym roku uczniowie szkół podstawowych z terenu Gminy Rozprza konkurowali ze sobą w czterech kategoriach. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic i 1 uczeń, którzy w szkolnym konkursie "Piosenka dobra na wszystko" zajęli czołowe miejsca. I tak :

• w kategorii klas 0 - I swoje piosenki wyśpiewali Alicja Choin z kl. 0 oraz Filip Pitek z kl. Ib,
  • w kategorii klas II - III zaprezentowała się Maria Gniewaszewska z kl. II
  • w kategorii klas IV - V zaśpiewały: Maja Krasoń z kl. IV, zajmując II miejsce oraz Julia Krasoń z kl. Va, zdobywając wyróżnienie,
  • w kategorii klas VI - VII  zaś - Oliwia Czerwińska z kl. VIIb oraz  Aleksandra Kulik z kl. VIIb, która zdobyła I miejsce.
Wszystkim uczniom gratulujemy, zaprezentowali się FANTASTYCZNIE!!!