Środa, 2018-05-23
Leoncjusza, Michała

Gminne Igrzyska Dzieci - LA dziewcząt i chłopców

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Gminne Igrzyska Dzieci - LA dziewcząt i chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci - LA dziewcząt i chłopców

11 maja w Rozprzy,  odbyły się Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Niechcicach, Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie, Szkoły Podstawowej im. Z. Grzybowskiej w Straszowie oraz Szkoły Podstawowej im. J. Pawlikowskiego w Rozprzy.

Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła IV miejsce i reprezentacja chłopców IV miejsce.

Dyrektorem szkoły jest mgr Małgorzata Pokora, a opiekunem zawodników mgr Dariusz Pokora.

Skład drużyny dziewcząt:  Sobańska Aleksandra, Jez Aleksandra, Hamczyk Lucy, Hebda Katarzyna, Wesołowska Amelia i Wijas Izabela.

Skład drużyny chłopców: Bartosiewicz Patryk, Gronowski Marcin, Serafin Kacper, Roksela Krystian, Szmalec Mateusz i Pirek Jakub.