ZAJĘCIA WYJAZDOWE W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ i zwiedzanie rynku dla kl. V i VI

21 października uczniowie klasy V i VI byli na zajęciach w czyteli i pracowni ekologiczno - multimedialnej BIBLIOTEKI PEDAGOGICZNEJ oraz zwiedzali rynek w Piotrkowie Tryb..

Wyjazd odbył się w ramach zajęć przyrody, języka polskiego oraz historii. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach przyrodniczo-ekologicznych  na temat: ZDUMIEWAJĄCE ZWIERZĘTA oraz w zajęciach w czytelni pod tytułem: ZAPRASZAMY DO REKLAMY.  Następnie zapoznali się z historią miasta Piotrkowa oraz zwiedzili rynek piotrkowski. Chętnie słuchali ciekawostek na temat trybunałów w mieście oraz filmów nagrywanych w rynku opowiadanych przez przewodnika PTTK-u.

Uczniowie odbyli wycieczkę pod opieką p. Grażyny Lewińskiej, p. Anny Mazerant, p.Marty Kulik, p. Dariusza Pokory oraz p.Elzbiety Antosik.

Wycieczka  sponsorowana była  przez Radę Rodziców.