WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

14 listopada, uczniowie wzięli udział w  Wojewódzkim Konkursie  Przedmiotowym z Matematyki dla szkół podstawowych.

Szesnastu uczniów - uczęszczających na dodatkowe zajęcia rozwijające z matematyki (Unijne) oraz koło matematyczne rozwiązało zadania konkursowe w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z matematyki - ogłoszonym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty przy współudziale Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Z 12 zadaniami zmagali się: Zuzanna Antosik, Adrian Bartosiewicz, Oliwia Czerwińska, Bartosz Drążczyk, Adam Jończyk, Wiktoria Krak, Julia Krupa, Aleksandra Kulik,Szymon Kumidaj, Dawid Leśniewski, Anna Pabich, Anna Rębelińska, Michał Szczygielski, Kacper Wachnik, Dominika Wieczorek.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pań: mgr Marty Kulik i mgr Grażyny Lewińskiej.