Zawody sportowe - MPR dziewcząt i chłopców

18 listopada, w sali gimnastycznej  Gimnazjum w Rozprzy,  odbyły się Gminne Zawody w Mini Piłkę Ręczną.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół: Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Mierzynie,  Szkoły Podstawowej im. St. Sienkiewicza w Milejowie, Szkoły Podstawowej im. Z. Grzybowskiej w Straszowie.

Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców po zaciętej walce Fair play zajęły II miejsca. Dyrektorem szkoły jest mgr Małgorzata Pokora, a opiekunem drużyn mgr Dariusz Pokora.

Skład drużyny dziewcząt: Natalia Gadecka, Julia Leśniewska, Wiktoria Pełka, Kinga Przybyła, Natalia Ryżewska, Kinga Serafin, Ada Antosik, Wiktoria Dawidowicz, Alicja Gałkowska, Olga Gałkowska, Natalia Herma, Julia Krupa, Natalia Leśniewska, Julia Pstrokoń, Oliwia Wojtania i Marta Krupa.

Skład drużyny chłopców: Kacper Antosik, Dawid Leśniewski, Adrian Matuszewski, Michał Szczygielski, Kacper Święconek, Mikołaj Kielanowski, Artur Krakowiak, Bartłomiej Meszczyk, Kacper Wacnik, Szymon Kumidaj, Mateusz Leśniewski, Kamil Pitek i Krzysztof Sobański.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół podstawowych gminy Rozprza:  mgr Urszula Wieczorek-Burzyńska, mgr Mariola Kotas i mgr Dariusz Pokora.