DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA - 29 września, w naszej szkole, uczniowie klas III - VII sprawdzali swą znajomość tabliczki mnożenia.

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!!!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia. Osoba, która w tym dniu zda egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskuje tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole tytuł ten uzyskało 51 uczniów.

W tym roku do akcji zgłosiło się 3719 szkół  z Polski. Szkolną akcję poprowadziła: p. Marta Kulik i p. Agnieszka Ziemska.