Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

5 października 2017r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Igrzyska Dzieci Gminy Rozprza w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH STRASZÓW 2017.

Organizatorami zawodów byli: Szkoła Podstawowa im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie i Gminny Szkolny Związek Sportowy w Rozprzy. Zawody sfinansowano z dotacji Urzędu Gminy Rozprza.

Nasze reprezentacje po zaciętej walce w kategorii IV-VI wyalczyły: dziewczęta III miejsce, a chłopcy IV.

Naszą szkołę reprezentowały: Gronowska Aleksandra,Hamczyk Lucy, Hebda Katarzyna, Roksela Maryna, Jeż Aleksandra, Krasoń Julia, Serafin Daria i Krasoń Maja.

Naszą szkołę reprezentowali: Szmalec Mateusz, Gałkowski Igor, Jeż Kacper, Kowalski Marcin, Niciński Tomasz, Pirek Jakub, Robakowski Mikołaj i Tomaszewski Patryk.

Nasze reprezentacje po zaciętej walce w kategorii kl. VII po zaciętej walce wywalczyły: dziewczęta III miejsce, a chłopcy IV miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Antosik Zuzanna, Kowalska Oliwia, Krak Wiktoria, Czerwińska Oliwia, Pabich Patrycja, Sobańska Aleksandra, Suwart Patrycja i Kędara Mirella.

Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Kumidaj, Chamik Marek, Kamil Pitek, Patryk Bartosiewicz, Marcin Gronowski, Salamon Kacper, Serafin Kacper i Serafin Wiktor.